13 jednoduchých triků, které vám zase o trochu ulehčí každodenní život!

Každý nápad, tip a trik je dobrý, pokud nám dokáže alespoň trošku zpříjemnit život. Možná tyto vychytávky nejsou převratné, ale uvidíte, jak vám pomůžou, až to budete potřebovat!

1. Pověste si do garáže tenisák, abyste pokaždé perfektně zaparkovali.

Pokud si ho pověsíte tak, aby se akorát dotýkal čelního skla, když je auto na správném místě, vždy budete vědět, kam popojet a nikdy už tak nebudete muset auto přeparkovat!

2. Z PET láhve si můžete udělat uzávěr pro sáčky.

Seřízněte PET láhev a prostrčte jí sáček s těstovinami nebo třeba cereáliemi. Nejen že je pak budete moci lehce uzavřít, ale ještě se budou také lépe sypat!

3. Pověste si kuchařku pomocí věšáku na kalhoty.

Také nenávidíte, když se vám zavře kuchařka, zrovna když jste uprostřed vaření s umazanýma rukama? Věšák na kalhoty je řešením!

4. Kuchařku na tabletu zas podrží stojan na knihy nebo noty.

Pokud už jste se přizpůsobili době a vaříte podle receptů na tabletu, může vám vašeho pomocníka lehce podržet stolní stojan!

5. Velká plastová láhev je skvělým držákem pro štětec.

Schovejte si plastové láhve, pro případ, že budete brzo malovat. Jsou totiž skvělé jako držák pro štětec. Navíc jejich dno můžete použít pro míchání barev!

6. Pro nabroušení nůžek poslouží alobal.

Máte tupé nůžky, ale nevíte, jak je jenom nabrousit? Není nic jednoduššího, než s nimi párkrát střihnout do alobalu. Hned budou jako nové!

7. Připíchněte si hřebíky do rukavice.

Místo, abyste si dávali špinavé hřebíky do pusy, když je potřebujete podržet, můžete si je takhle lehce zapíchnout do rukavice. Rozhodně elegantnější a čistší řešení!

8. Hřeben vám podrží hřebík bez nebezpečí úrazu.

Pokud jste stejně zruční jako my, určitě oceníte možnost, jak zatlouci hřebík, aniž byste se několikrát tloukli do prstu. Hřeben je pro to ideální!

9. „Přilepte“ si své nářadí na magnetickou pásku.

Magnetická páska je pro tenhle trik perfektní. Vypadá stylově a navíc bude vaše nářadí přehlednější a hned po ruce!

10. Stačí použít citron a po vodním kameni nebude ani stopa.

Nejen citron je skvělým pomocníkem pro čistění. Podívejte se na další věci, které jste dosud čistili špatně.

11. Háček na sprchovém závěsu vám zpříjemní sprchování.

Sice jednoduché, ale za to neskutečně praktické. Na takový háček si totiž můžete cokoliv pověsit a nemusíte tak mít obklopenou vanou nebo sprchový kout vším možným!

12. Starý pás vám pohlídá klíče.

Stává se vám, že si vždycky odložíte klíče a nevíte kam? Tak si u dveří pověste starý pás a klíče si do něj vždycky přicvakněte. Vypadá to nevšedně a zábavně zároveň!

13. Láhev od kečupu je ideální pro těsto na palačinky.

Že nás tohle nenapadlo dřív! Schovejte si láhev od kečupu nebo jiného dochucovadla a pak do něj akorát těsto nalijte. To pak budete na pánev nanášet jedna radost!