Nejděsivější a nejodpornější stvoření, co kdy byla vyfocena. Z tohohle zaručeně neusnete!

Snad každé zákoutí na světě má své vlastní příběhy. Příběhy které se obvykle nevypráví dětem na dobrou noc, ale teprve až když spí. Ať jde o duchy, či upíry, všichni máme svůj strach. Svého fantóma, který s námi tančí strašidelné tango smrti.

Jak se říká, na každém šprochu je pravdy trochu. Proto vám dnes ukážeme ty nejděsivější a nejodpornější fotografie, které byli v historii lidstva pořízené. Rovnou říkáme, že některé jsou pěkně staré a je doložitelné, že nejsou zpracovány ve photoshopu!

Tato fotografie z roku 2014, co se brzy stala virální

Fotografii umístil na net geolog z Nového Mexika a brzy se kolem ní začali rojit konspirátoři. Někteří říkají, že se velmi tvarem podobá stvoření z indiánské kultury zvané “Skinwalker”

Padlý anděl z Katalánska, rok 2016

Dva mladíci při procházení lesa Campdevanol Forest v Katalánsku zachytili tuto příšernost s obrovskýma zářícíma očima. Mnoho lidí poukazuje na to, že fotka je nejspíše dodělaná ve photoshopu. A pravděpodobně mají pravdu.

Fotografie z roku 1963, kde plave stvoření podobné obří černé spermii

Díky tomu, že fotka byla pořízená opravdu dávno, nelze zpochybnit její autenticitu. Záhodologové celého světa dosud netuší, co přesně se na fotce skrývá.

Colorizovaná verze fotky

loading...

Rodina policisty, která byla vyfocena po koupení nového domu

Tato fotka se stala velmi virální. Rodina jednoho policista odkoupila dům a po nastěhování se nechali vyfotit. V levé části fotografie se zjevil nechutný přízrak, podle některých duch původního majitele. Nechutné, že?

Duchové umí být doopravdy děsivý. Zejména proto, že nejsou na první pohled vidět.

Což vám může prozradit i tento pár z roku 1942, kteří byli, s jedním mimořádně znepokojeným duchem, zachyceni na fotografii.


loading...