Sophi Eber: Zvládla souboj s rakovinou a jedinou fotkou inspirovala tisíce lidí.

Fotografie 7-letého děvčátka jménem Sophi Eber ovládla sociální sítě. Vše začalo ve chvíli, kdy se její rodiče rozhodli nahrát fotografii malé Sophi na portál Reddit minulý týden.

Samotný fakt, že dívenka přežili boj se zákeřnou nemocí je úžasný. Jak je ovšem možné že jedna fotografie během několika dní oslovila tisíce lidí po celém světě? V čem je fotografie jiná oproti tisícům fotografií, které na internet denně nahráváme?

Přečtěte si v našem článku, jak jednoduchá fotografie zvládla inspirovat tisíce lidí po celém světě.

Sofiin příběh

Již při nástupu do 4. třídy malá Sofie trpěla neuvěřitelnými bolestmi kvůli 4. stádiu neuroblastomu.

Svůj boj vyhrála

Nicméně po roce a řadě náročných lékařských procedur svůj boj vyhrála.

Ještě není nic jisté…

Podle zpráv na portálu KTLA5 News není dívka plně mimo nebezpečí a šance recidivy její nemoci je poměrně vysoká. Po dobu 5-ti let musí každé 3 měsíce docházet na monitoring jejího stavu, ale to jí vrásky na čele nedělá.

Fotografie, která jí proslavila

Během posledního dne ve školce její učitelky Emily Herod a Becky Adler vyfotili tuto proslavenou fotografii Sophi, která v ruce drží jinou fotografii sebe samé v období nejtěžších chvílích své nemoci. Fotografii kterou drží v ruce pořídili učitelky její první den ve školce. Jak sami vidíte, optimismus a naděje Sophi z oček zářili od začátku až do konce.

loading...

Její rodiče se rozhodli…

… publikovat její fotografii na sociální síti, kde se dočkala 2500 obdivných komentářů. Jeden z těchto komentářů jsme si dovolili pro vás přeložit: “Děkuji za tento inspirující příběh a připomenutí, že v našem světě stále existuje světlo.”

Silné sdělení na závěr

Příběhy jako je ten Sophiin nám připomínají jak je život cenný. Rovněž nám připomínají, že i přestože čelíme v životě nelehkým situacím, není nutné ztrácet hlavu a jít svému osudu vstříc s úsměvem.

Video ohledně Sophiina případu naleznete na následující straně.


loading...