Tento obrázek by vám mohl povědět něco o vás samotných…

Máme tu pro vás další malý testík, který vám pomůže nahlédnout do podvědomí a vytáhnout z něj něco, co třeba ještě nevíte!

Když se podíváte na tento obrázek: Co v něm ihned vidíte?

Pokud jste viděli explozi…

V takovém případě máte velmi dobře vyvinutou představivost, která vám už pomohla v nejedné situaci.

Pravděpodobně jste kreativně založená osobnost a své schopnosti se vám daří uplatňovat ve vašem pracovním životě. Pokud ne, možná je na čase svůj skrytý talent ukázat světu!

Zamyslete se nad tím, co jste rádi dělali, když jste byli malí. Zpívali jste nebo jste si kreslili? Zkuste na to navázat a pravidelně využívejte svou kreativní energii. Život bude hned krásnější!

loading...

Pokud jste viděli ruce…

Nejen že máte dobře vyvinutou představivost, ale jste také racionálně zaměřený člověk, který spoléhá na svoji logiku.

Vidíte věci tak, jak jsou. Snažíte se mít vždy čistou hlavu a nejspíše proto se na vás ostatní lidé obracejí s prosbami o radu. Díky bystré mysli a správném uvažování si dokážete poradit i s těmi nejkomplexnějšími a nejobtížnějšími situacemi.

Nepanikaříte, víte totiž, že v klidu se všechno řeší daleko lépe. Toto motto se vám daří předávat také druhým a ti vás tak vidí jako silnou osobnost, ke které jsou instinktivně přitahováni.

Pokud jste viděli strom…

Jste velmi všímavý člověk, který ihned zpozoruje i ten nejmenší detail. Žádná informace vám neunikne. To se také projevuje na vaší empatii, díky které dokážete vycítit rozpoložení lidí okolo vás.

Vaše schopnosti vám pomáhají s prací s lidmi. Víte, kdy je ten správný okamžik pro položení otázky a kdy je lepší jen mlčet.

Nemá smysl, aby se vás ostatní snažili obelhat. Moc dobře totiž poznáte, když někdo mluví nesmysly, a právě to vás dělá ideální osobou do oblasti obchodu. Taková práce vyžaduje pečlivost a přesnost – a to jsou vaše hlavní přednosti.

Pokud jste viděli něco jiného…

Většina lidí vidí věci, které jsme popsali výše. Jestliže mezi ně nepatříte, možná jste už dnes psychicky unavení a vaše představivost není v plné síle.

Druhou variantou je, že se vám podvědomí snaží říct něco úplně jiného. Zkuste se zamyslet nad tím, co jste viděli a jak to k vám může sedět. Třeba se vám vybaví něco, co je zakopáno hluboko ve vašem podvědomí…


loading...