Co všechno o vás může prozradit tvar vašich chodidel?

Čtení z ruky je způsob věštění, který známe už staletí. Co se ale stane, když se zaměříte na chodidla? Dokážou také prozradit znaky vaší osobnosti?

Chodidla o vás mohou na první pohled vypovědět leccos. Třeba to, jestli rádi nosíte žabky, lakujete si nehty nebo občas často zapomenete na sprchu.

tvar-chodidel1

Vtípky stranou. Největší rozdíly v chodidlech najdete v jejich tvaru. Tedy konkrétně ve tvaru a délce prstů. Ty se pak nejčastěji rozdělují do čtyř skupin:

1. Římské chodidlo

Takzvané římské chodidlo je nejčastějším typem chodidla. Takoví lidé jsou pak velmi otevření a společenští, nevadí jim být středem pozornosti a tím pádem jsou platní v práci s lidmi a v obchodu. Člověk pro každou legraci.

2. Rolnické chodidlo

Čtvercové chodidlo, někdy přezdívané jako rolnické, se jen tak často nevidí. Lidé s tímto typem chodidla jsou klidní, rozumní a rádi si předem všechno promyslí. Rozhodně se vyplatí někoho takového poslouchat.

loading...

3. Řecké chodidlo

Že palec není nejdelším prstem na vašem chodidle? Tak to jste majiteli řeckého chodidla. Sršíte optimismem, dokážete se pro jakoukoliv věc pořádně nadchnout a kreativity máte na rozdávání. Perfektní typ pro umělce.

4. Egyptské chodidlo

Pokud jsou však prsty oproti palci naopak menší, tak je to egyptský typ chodidla. Ten zdobí osoby s impulzivním chováním, které často provází náladovost. Jde však o skvělé ochránce tajemství, kterým se můžete svěřit s čímkoliv.

Tak jaký typ chodidel máte vy?


loading...